Novinky na rok 2018

04.01.2018

Srdečně vás zdravíme v novém roce. A na co se v něm můžete těšit?

V první řadě máme změněnou otevírací dobu!
 - U pravidelných kroužků pro malé děti jsme upravili dobu konání, ale pro vás to změnu nepředstavuje. Děti jsou šikovné, mají brzy hotovo a hodina a půl pro ně pak byla příliš dlouhá, aby udržely pozornost. Začínáme tedy o chvilinku déle a končíme o chvilku dříve, ale většinou si je vyzvedáváte stejně dřív a nebojte, s dětmi tu počkám, než dorazíte. (Kroužek probíhá od 15:45 do 16:45.)
 - Otevírací dobu půjčovny jsme naopak prodloužili, takže nás můžete nově navštívit každou středu již od 15:00 do 18:00 h.

V kalendáři akcí už jsme zveřejnili program na první čtvrtletí tohoto roku (plán na celé pololetí najdete v knihovně a také jednotlivé akce vkládám průběžně na facebookové stránky knihovny).

Dále na našem webu najdete novou rubriku Blog, kde budeme zveřejňovat například téma měsíce (v lednu jsou to kořeny) nebo seznam knih, které již brzy vrátíme do Knihovny Jana Drdy, protože jsou součástí výměnného fondu... ale i další příspěvky.

O dalších novinkách vás budeme informovat průběžně. Zde i na facebookové stránce knihovny.

A ještě dovolte citát od TGM, který je vlastně jen doplněním tématu tohoto měsíce (viz rubrika Blog): "Kniha je nejlepším přítelem. Jsme knihami spojeni s duchem všech národů a dob."

Přejeme vám příjemný start do nového roku.